Skip to main content Skip to search Skip to main navigation

Filter products

- 15%
ACID Folding lock RIGID PURE C120 black

Sale price: €67.96 Regular price: €79.95 - 15%
- 15%
Abus 4650X Frame lock NR BK OE

Sale price: €46.71 Regular price: €54.95 - 15%
- 15%
Cube Flow 500 drinking bottle - transparent

Sale price: €4.21 Regular price: €4.95 - 14.95%
- 15%
ACID Handles REACT PRO gray

Sale price: €16.96 Regular price: €19.95 - 14.99%
- 15%
SKS X-Tra-Dry XL Mudguard

Sale price: €16.99 Regular price: €19.99 - 15.01%
- 15%
Muc-Off Sealant No Puncture Kit 140 ml

Content: 0.14 Litres (€91.00 / 1 Litres)

Sale price: €12.74 Regular price: €14.99 - 15.01%
ACID Natural Bike Tire Sealant 500 ml

Content: 0.5 Litres (€45.90 / 1 Litres)

Regular price: €22.95
- 15%
CUBE Bicycle stand for Stereo Hybrid 120 (until model year)

Sale price: €19.51 Regular price: €22.95 - 14.99%
- 15%
Cube Flow 500 drinking bottle - turquoise

Sale price: €4.21 Regular price: €4.95 - 14.95%
- 15%
Shimano Pedal PD-M520

Sale price: €45.86 Regular price: €53.95 - 15%
- 15%
Cube Bottle cage HPP Sidecage - matt red'n'glossy black

Sale price: €14.41 Regular price: €16.95 - 14.99%
Cube TROOPER helmet, light green

Regular price: €129.95
- 15%
ACID Mirror PRO

Sale price: €25.46 Regular price: €29.95 - 14.99%
Natural Fit
- 15%
ACID TRAVEL handles

Sale price: €29.71 Regular price: €34.95 - 14.99%
- 15%
ACID E-bike rear rack light PRO-E HPA BES3

Sale price: €42.46 Regular price: €49.95 - 14.99%
Muc Off Bike Cleaner Concentrate (Nano) 500ml Bottle

Content: 0.5 Litres (€67.98 / 1 Litres)

Regular price: €33.99
- 15%
ACID Pedals FLAT A1-CB - black

Sale price: €84.96 Regular price: €99.95 - 15%
- 20%
Cube Helmet PATHOS white

Sale price: €55.96 Regular price: €69.95 - 20%
- 20%
Cube Helmet OFFPATH green

Sale price: €71.96 Regular price: €89.95 - 20%
Schwalbe Hose DV No. 1 12"

Regular price: €8.90
Muc-Off Dark Energy Chain Wax - 50 ml

Content: 0.05 Litres (€399.80 / 1 Litres)

Regular price: €19.99
ACID CLICK A14-CB black pedals

Regular price: €79.95
- 15%
RFR Saddle TREKKING COMFORT+ Gel & recess black

Sale price: €33.96 Regular price: €39.95 - 14.99%